فرماندار ایوان: 13 آبان را برای یادآوری شکست استکبار جهانی پررنگ گرامی بداریم.

فرماندار ایوان گفت: یوم‌الله 13 آبان تا ابد یادآور شکست هیمنه آمریکا و استکبار جهانی به دست ملت غیور و با اراده ایران اسلامی است.

فرماندار ایوان گفت: یوم‌الله 13 آبان تا ابد یادآور شکست هیمنه آمریکا و استکبار جهانی به دست ملت غیور و با اراده ایران اسلامی است.

 فرماندار ایوان: 13 آبان را برای یادآوری شکست استکبار جهانی پررنگ گرامی بداریم.

 

 فرماندار ایوان گفت: یوم‌الله 13 آبان تا ابد یادآور شکست هیمنه آمریکا و استکبار جهانی به دست ملت غیور و با اراده ایران اسلامی است که موجی عظیم از مقاومت در دل آزادگان جهان برافروخت و ابهت پوشالی ستمگران عالم به سرکردگی آمریکا را درهم فرو ریخت، لذا باید پررنگ گرامی داشته شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری ایوان، حجت اله اکبری فرماندار شهرستان ایوان در پیامی به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی، ضمن بزرگداشت این روز بزرگ، از مردم ولایتمدار، انقلابی و حماسه‌ساز شهرستان برای حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان دعوت کرد.

 

    🌸🌸« بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ »🌸🌸

حوادث‌ سه‌گانه‌ این روز از تبعید حضرت‌ امام‌ خمینی (ره) در سال‌ 1343 تا کشتار دانش‌آموزان‌ در سال‌ 1357 و تسخیر لانه‌ جاسوسی‌ در سال‌ 1358 به دست دانشجویان پیرو خط امام راحل، نگاه استکبارستیزی را به‌عنوان شاخصه یک حکومت الهی در وجود نوجوانان، جوانان و همه اقشار مردم آن‌چنان رشد داد که در مسیر مبارزه‌ افتخارآمیز، همیشه پیشرو هستند و امتداد این تفکر در حوادث اخیر فلسطین قهرمان هم تبلور یافته و موجب عصبانیت اشرار عالم شده است.

سیزدهم آبان روز بلوغ بصیرت و شکفتن رشادت‌های مردم مبارز ایران و نشانه تبلور فرهنگ استکبارستیزی در میان دانشجویان و دانش‌آموزان است.

حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان امسال با شعار «نظم نوین جهانی با نسل آرمانی» که از اهداف امام خمینی (ره) بود، حضوری خاص در برهه‌ای خاص از تاریخ منطقه است.

امروز ملت مظلوم اما عزیز و مقاوم فلسطین، مورد هجوم دهشتناک صهیونیست‌ها با حمایت و دخالت مستقیم شیطان بزرگ قرار دارند و حضور در راهپیمایی 13 آبان دقیقاً حمایت از این ملت مظلوم و فرصتی برای محکوم‌کردن اقدامات خصمانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی است.

اینجانب ضمن تبریک 13 آبان روز دانش‌آموز از مردم شریف شهرستان که یاور مظلومان بوده و هستند، برای حضور گسترده و باشکوه در مراسم راهپیمایی این روز و تجدیدبیعت با آرمان‌های امام راحل(ره)، منویات رهبر معظم انقلاب و سر دادن ندای برائت و انزجار از استکبار جهانی و رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی دعوت می کنم تا بار دیگر فریاد برائت از شیطان بزرگ و فریاد خشم حیدری بر سر «شیطان اورشلیم »در آسمان شهرستان طنین انداز شود.

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

                    حجت اله اکبری

               فرماندار شهرستان ایوان

              جمعه 12 آبان مـاه 1402

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است