آرشیو اخبار

نواخته شدن زنگ بسیج با حضور فرماندار

فرماندار ایوان # یکی از اصلی ترین پایه های بسیج، شکل گیری بسیج دانش آموزی است.

نواخته شدن زنگ بسیج با حضور فرماندار فرماندار ایوان # یکی از اصلی ترین پایه های بسیج، شکل گیری بسیج دانش آموزی است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایوان، بمناسبت هفته بسیج، زنگ بسیج در دبیرستان کوثر، با حضور فرماندار ایوان و برخی از مدیران ادارات و دانش آموزان نواخته شد.

غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت هفته بسیج در شهرستان ایوان

فرماندار ایوان/ فرهنگ ایثار و شهادت است که برگرفته از فرهنگ عاشوراست.

غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت هفته بسیج در شهرستان ایوان فرماندار ایوان/ فرهنگ ایثار و شهادت است که برگرفته از فرهنگ عاشوراست. به مناسبت هفته بسیج  فرماندار، امام جمعه و مسئولین شهرستان ایوان با حضور بر سر مزار شهدای گمنام با آرمان های این شهدای عزیز تجدید پیمان کردند.

حضور فرماندار ایوان در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بسيج

فرماندار ایوان/ در برنامه های هفته بسيج باید دستاوردهای نظام و انقلاب تبیین شود.

حضور فرماندار ایوان در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بسيج فرماندار ایوان/ در برنامه های هفته بسيج باید دستاوردهای نظام و انقلاب تبیین شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایوان، عصر امروز 30 آبان ماه 1402، جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بسيج با حضور فرماندار شهرستان ایوان، امام جمعه شهرستان، فرماندهان نظامی و انتظامی و برخی از مدیران ادارات‌ شهرستان در محل سالن جلسات شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانداری برگزار گردید.

هدف از برگزاری یادواره شهدا معرفی الگو به جامعه است.

فرماندار ایوان گفت: هدف از برگزاری یادواره شهدا، معرفی شهیدان به عنوان الگوهایی ماندگار به جامعه به ویژه قشر جوان و نوجوان است.

هدف از برگزاری یادواره شهدا معرفی الگو به جامعه است. فرماندار ایوان گفت: هدف از برگزاری یادواره شهدا، معرفی شهیدان به عنوان الگوهایی ماندگار به جامعه به ویژه قشر جوان و نوجوان است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایوان، شامگاه دوشنبه مورخ 29 آبان ماه رأس ساعت 21، یادواره محله ای شهید والامقام عباسعلی نادری با حضور فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه ایوان، بنیاد شهید و امور ایثارگران، آموزش و پرورش و جمعی از خانواده های معظم و معزز شهدا و همکاران شهید عباسعلی نادری در منزل پدری ایشان(خانه برادرش)، برگزار گردید.

‍ ‍ ✅ پیام تبریک فرماندار ایوان به مناسبت هفته بسیج

✳️ حجت اله اکبری فرماندار ایوان، با صدور پیامی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا هفته خجسته بسیج، را به همه بسیجیان سرافراز را تبریک گفت.

‍ ‍ ✅ پیام تبریک فرماندار ایوان به مناسبت هفته بسیج ✳️ حجت اله اکبری فرماندار ایوان، با صدور پیامی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا هفته خجسته بسیج، را به همه بسیجیان سرافراز را تبریک گفت. 📲| به گزارش روابط عمومی فرمانداری شـهرستان ایوان، متن کامل پیام به این شرح است:

پرستاران صبر و ایثار را از حضرت زینب(س)، الگو گرفته‌اند.

فرماندار شهرستان ایوان گفت: پرستاران شاغل در نظام سلامت ما، صبر و ایثار را از حضرت زینب کبری (س) الگو گرفته اند.

پرستاران صبر و ایثار را از حضرت زینب(س)، الگو گرفته‌اند. فرماندار شهرستان ایوان گفت: پرستاران شاغل در نظام سلامت ما، صبر و ایثار را از حضرت زینب کبری (س) الگو گرفته اند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایوان، به مناسبت ولادت باسعادت حضرت زینب(س)، و گرامیداشت روز پرستار، حجت اله اکبری فرماندار شهرستان ایوان با حضور در بیمارستان امام رضا(ع)، ایوان و درمانگاه شبانه روزی شهید هاشمی نژاد زرنه، با پرستاران شاغل در این مجموعه ها دیدار و با اهداء شاخه های گل این روز را به آنها تبریک گفت.

‍ پیام تبریک فرماندار ایوان به مناسبت روز پرستار

حجت اله اکبری فرماندار ایوان، در پیامی، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای سلامت، ولادت حضرت زینب(س)، و روز پرستار را تبریک گفت.

‍ پیام تبریک فرماندار ایوان به مناسبت روز پرستار حجت اله اکبری فرماندار ایوان، در پیامی، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای سلامت، ولادت حضرت زینب(س)، و روز پرستار را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شـهرستان ایوان، متن کامل پیام به این شرح است:     🌸🌸« بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ »🌸🌸  ‹‹ مَن قامَ عَلى مَريضٍ يَوماً ولَيلَةً ، بَعَثَهُ اللّهُ تَعالى مَعَ إبراهيمَ الخَليلِ عليه السلام›› ‹‹کسی که یک روز و یک شب پرستاری بیماری را به عهده بگیرد، خداوند او را با ابراهیم خلیل علیه السلام محشور می کند.›› 🌸 پیامبر اکرم(ص) 🌸

جلسه شورای پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران در ایوان

جلسه شورای پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران در در شهرستان ایوان به ریاست فرماندار

نظر به اهمیت موضوع و نسبت به هشدارهای هواشناسی در روزهای آینده انجام گرفت. فرماندار ایوان / مدیریت بحران، پیشگیری از بحران و آمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایوان، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست حجت اله اکبری فرماندار ایوان و با حضور معاون عمرانی فرماندار و بخشداران و اعضای ستاد درمحل سالن جلسات شهید حاج قاسم سلیمانی این فرمانداری برگزار شد.

مردم شهرستان ایوان در حمایت از مردم مظلوم غزه راهپیمایی کردند.

فرماندار ایوان در حاشیه راهپیمایی با اشاره به اتفاقات اخیر در غزه و عملیات شکوهمند طوفان الاقصی گفت: مقاومت مردم غزه و خشم مردم مظلوم فلسطین، رژیم غاصب اسرائیل را نابود خواهد کرد.

مردم شهرستان ایوان در حمایت از مردم مظلوم غزه راهپیمایی کردند. فرماندار ایوان در حاشیه راهپیمایی با اشاره به اتفاقات اخیر در غزه و عملیات شکوهمند طوفان الاقصی گفت: مقاومت مردم غزه و خشم مردم مظلوم فلسطین، رژیم غاصب اسرائیل را نابود خواهد کرد. وی گفت: مردم شهرستان ایوان در حرکتی هماهنگ و گسترده با برگزاری راهپیمایی پرشور و انقلابی، ضمن اعلام حمایت قاطع از قیام انتفاضه مردم مظلوم فلسطین و جبهه مقاومت، خشم و انزجار خود از جنایت های ضدبشری و وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی در سرزمین های اشغالی به ویژه نوار غزه را اعلام داشتند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایوان، صبح امروز شنبه مورخ 1401/08/27، مردم ولایتمدار مومن و انقلابی شهرستان ایوان به خیابان ها آمدند و با فریاد «مرگ بر اسراییل» و «مرگ بر امریکا»، نفرت و انزجار خود از جنایات رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی را اعلام و قاطعانه از قیام انتفاضه ملت فلسطین و عملیات طوفان الاقصی حمایت کردند.

جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان ایوان

چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی در ایوان با محوریت فرهنگ مدارا در خانواده

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ایوان با محوریت چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی در ایوان با محوریت فرهنگ مدارا در خانواده به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایوان، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ايوان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حیدری امام جمعه ايوان و با حضور حجت اله اکبری فرماندار شهرستان ایوان، هلشی دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان، مدیران ادارات عضو شورای فرهنگ عمومی در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار گردید.

✅ برداشت چغندر در سطح 220 هکتار از مزارع کشاورزی شهرستان ایوان

👈 فرماندار ایوان / با توجه به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری حمایت از رشد تولید یک امر مهم و ضروری دانست.

✅ برداشت چغندر در سطح 220 هکتار از مزارع کشاورزی شهرستان ایوان 👈 فرماندار ایوان / با توجه به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری حمایت از رشد تولید یک امر مهم و ضروری دانست. 📲| به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایوان، حجت اله اکبری فرماندار ایوان به اتفاق برخی از مدیران ادارات مرتبط در بخش کشاورزی از بردشت مزارع چغندر بازدید نمودند.

✅ بازدید سرزده فرماندار شهرستان ایوان از مدیریت جهاد کشاورزی

👈 فرماندار شهرستان ایوان بصورت سرزده از مدیریت جهاد کشاورزی بازدید نمود.

✅ بازدید سرزده فرماندار شهرستان ایوان از مدیریت جهاد کشاورزی 👈 فرماندار شهرستان ایوان بصورت سرزده از مدیریت جهاد کشاورزی بازدید نمود. 📲| به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ایوان، صبح امروز 1402/08/22، حجت اله اکبری فرماندار شهرستان ایوان به صورت سرزده از بخش های مختلف جهاد کشاورزی بازدید و از نزدیک در جریان روند امور این نهاد قرار گرفت.